Szegedi Herman Ottó Horgászegyesület

Alapítva: 1934.

Fesztivál Kupa eredmények

Fesztivál Kupa A szektor
Név Csapatnév Rajthely Fogási súly Helyezési szám
Dezső Imre KATECH HE 3 6280 1.
Szűcs Tamás Herman-Hattyas 6 3420 2.
Várdai Béla Makói Team 1 2820 3.
Kassai Szabolcs Kutyaütők 2 2360 4.
Grosz Walter Keszeg 11 2110 5.
Katona Tamás Herman I. 7 1920 6.
Joó Gábor OPÁL 8 1790 7.
Bőviz Zsolt Zenta 5 1660 8.
Kiskároly Róbert Horgasz-Horgos 4 1140 9.
Bálindt Zoltán Bajai SHE 10 810 10.
Herman 35 Nagy Zoltán 9 720 11.

 

Fesztivál Kupa B szektor
Név Csapatnév Rajthely Fogási súly Helyezési szám
Smányi Szabolcs Keszeg 7 10150 1.
Pálinkás István Makói Team 11 8780 2.
Katona Bálint KATECH HE 8 4930 3.
Vig László Kutyaütők 5 4460 4.
Hulej László Bajai SHE 10 3720 5.
Ljubomir Knezevic Horgasz-Horgos 3 3460 6.
Csala Tibor Herman I. 4 3370 7.
Bali Ferenc Zenta 6 2810 8.
Tölgyes László Herman-Hattyas 2 2730 9.
Schreiter Zoltán Herman 35 9 1450 10,5.
Papp István OPÁL 1 1450

10,5.

 

Fesztivál Kupa C szektor
Név Csapatnév Rajthely Fogási súly Helyezési szám
Smányi Zsolt Herman-Hattyas 10 7570 1.
Tomas Fanc Horgasz-Horgos 4 6310 2.
Manhalter Mihály Bajai SHE 11 5030 3.
Csendes Zoltán KATECH HE 8 4720 4.
Ballai Ferenc Keszeg 2 3030 5.
Szabó Zsolt Zenta 1 2960 6.
Dömösi Ferencné Makói Team 3 2720 7.
Pataki Lajos Herman 35 9 2270 8.
Ballai Ferencné Kutyaütők 6 1400 9.
Ollai Pál OPÁL 7 1000 10.
Mészáros István Herman I. 5 850

11.

 

Hely. Csapatnév Szektor Hely.szám Szektor Hely.szám Szektor Hely.
szám
Össz.
helyszám
Összsúly
1. KATECH HE A 1 B 3 C 4 8 15930
2. Keszeg A 5 B 1 C 5 11 15290
3. Makói Team A 3 B 2 C 7 12 14320
4. Herman-Hattyas A 2 B 9 C 1 12 13720
5. Horgász-Horgos A 9 B 6 C 2 17 10910
6. Kutyaütők A 4 B 4 C 9 17 8220
7. Bajai SHE A 10 B 5 C 3 18 9560
8. Zenta A 8 B 8 C 6 22 7430
9. Herman I. A 6 B 7 C 11 24 6140
10. OPÁL A 7 B 10,5 C 10 27,5 4240
11. Herman 35 A 11 B 10,5 C 8 29,5 4440

VII. AMATŐR Bures Tamás Emlékverseny

2018. június 17.-én került megrendezésre Újszeged frekventált területén a 2000-es évek elején revitalizált Holt-Maros III. szakaszán a hagyományos AMATŐR Horgászverseny.

A versenyen készült további képeket a Facebook oldalunk VII. AMATŐR Bures Tamás Emlékverseny albumában tekintheti meg. Klikkeljen ide >>>

Az AMATŐR verseny kitalálója, fő szervezője motorja volt ezeknek a rendezvénynek, Bures Tamás, tiszteletére Egyesületünk Közgyűlési döntése alapján 2018.-tól BURES TAMÁS EMLÉKVERSENYKÉNT került megrendezésre.

Bővebben: VII. AMATŐR  Bures Tamás Emlékverseny

Négy Évszak Kupa II. forduló – Rakós botos Kupa

időpont: 2018. június 17.

A verseny helye: Fehérpart(jó idő esetén a gyálaréti oldalon)

  • Gyülekezés, Reggeli (zsíros kenyér lila hagyma): 06.30 – 07.00
  • Megnyitó, sorsolás: 07.00
  • Felkészülés: 07.00-08.50
  • Etetés: 08.50-09.00
  • Verseny időtartama:09.00-13.00 között (4 óra)
  • Mérlegelés a helyszínen: 13.00-tól
  • Eredményhirdetés: Mérlegelés után azonnal, utána: ebéd
    Kategóriák: Felnőtt

Bővebben: Négy Évszak Kupa II. forduló – Rakós botos Kupa

Gyermeknapi Horgászverseny - eredmények

Óvodás korcsoport:

Rajtszám Versenyző neve: Korcsoport Zsákmány (gr.) Helyezés
64 Drégei Bálint O. 760 1
84 György Levente O. 620 2
85 Kiss László Zsolt O. 550 3
87 Ballai Dániel O. 470 4
88 Ballai Máté O. 470 5
33 Tóth Janka O. 450 6
7 Barta András O. 440 7
77 Csókási Dóra O. 410 8
100 Varga Dávid O. 380 9
97 Tankó-Balog Lili O. 370 10
98 Komár Nimród O. 370 11
10 Nagy Regina O. 360 12
17 Hoksza Melina O. 350 13
24 Roskó Dávid O. 350 14
61 Szabó-Czibolya Szintia O. 250 15
54 Pleskó Balázs O. 0 16

 

Alsós korcsoport:

Rajtszám Versenyző neve: Korcsoport Zsákmány (gr.) Helyezés
4 Kovács Albert A. 1040 I.
12 Petri Tamás A. 960 II.
40 Nagy Dávid A. 770 III.
45 Zalabai Jessica A. 680 4
96 Molnár Marcell A. 680 5
37 Bedő-Sárdi Natália A. 570 6
38 Panicsán Ádám A. 570 7
95 Ifkovics Viola A. 550 8
13 Jernei Máté A. 500 9
76 Csókási Balázs A. 490 10
9 Kis Jázmin A. 470 11
94 Ifkovics Viktor A. 470 12
63 Galambos László A. 460 13
60 Szabó-Czibolya Máté A. 450 14
99 Komár Benett A. 450 15
26 Wehli Xavér A. 440 16
31 Komjáti Dániel A. 440 17
14 Papdi Milán A. 430 18
11 Seres Balázs A. 380 19
43 Polonkay Dóra A. 380 20
2 Selmeczi Nóra A. 370 21
18 Hoksza Manuella A. 350 22
19 Hoksza Dalibor A. 350 23
46 Bécsi Hanna A. 330 24
62 Antal Tamás A. 300 25
56 Barka Olivér A. 70 26
57 Barka Kitti A. 50 27
5 Szabó Gergő A. 0 28
8 Pigniczki Nimród A. 0 29

 

Rajtszám Versenyző neve: Korcsoport Zsákmány (gr.) Helyezés
15 Papdi Jázmin A. 0 30
16 Wachy Edvárd A. 0 31
22 Kalmár Tamás A. 0 32
23 Kalmár Roland A. 0 33
49 Horváth Liliána A. 0 34
52 Vígh Barnabás A. 0 35
53 Badényi Nimród A. 0 36
55 Pleskó Botond A. 0 37
59 Szekeres Marcell A. 0 38

Felsős korcsoport:

Rajtszám Versenyző neve: Korcsoport Zsákmány (gr.) Helyezés
36 Víg Zsófia F. 1330 I.
3 Katona Vince F. 970 II.
75 Csókási Vanda F. 760 III.
83 Bódi Dániel F. 750 4
73 Jakab Miklós F. 710 5
65 Lakos Csongor F. 640 6
1 Török Bence F. 610 7
32 Báló Petra Virág F. 540 8
35 Szepesszentgyörgyi Hanna F. 520 9
25 Papdi János F. 470 10
48 Horváth János F. 460 11
34 Tóth Emma F. 450 12
39 Frank Regina F. 430 13
50 Kovács Róbert F. 400 14
42 Buknicz Boglárka F. 320 15
74 Szász Benjámin F. 210 16
66 Szabó Konrád F. 120 17
58 Szekeres Lili F. 60 18
72 Jakab Julianna F. 50 19
6 Krizsnyik Dániel F. 0 20
20 Sárréti Kevin F. 0 21
21 Virág Norbert F. 0 22
27 Szikszer Rózsa F. 0 23
28 Szikszer Hanna F. 0 24
29 Mezei Liliána F. 0 25
30 Nagy Bence András F. 0 26
41 Buknicz Bálint F. 0 27
47 Balázs Bence F. 0 28
51 Kovács Balázs F. 0 29

 

HOHE-CZERO KUPA - Általános Iskolák közötti csapat horgászverseny eredmények

Rajtszám: Versenyző csapat neve: Versenyző Versenyző Versenyző Kísérő Zsákmány(g.) Helyezés
4 Fekete István Polonkay Dóra Horváth Lili Horváth János   4760 I.
9 Röszkei Orbán D.  Zsóni Kitti Jakab Miklós Jakab Julianna Jakabné Ági 3990 II.
1 Jerney János II. Börcsök Zsolt Jeney Patrik Topor Zsanett Kiss Attila 2640 III.
6 Tabán Papdi Milán Papdi Jázmin Papdi Laura Papdi Norbert 2140 4
3 Jerney János III. Moore Sean Varga Dominik Will Péter Horváth Sándor 1560 5
8 Jerney János IV. Farkas Gábor Moore Liam Nyerges Blanka Nyerges Tibor 1380 6
2 Jerney János I. Bódi Péter Bálint Zsombor Gyémánt Karina Kohlmann Péter 1300 7
5 Waldorf Deák Attila Vereb Lenke Vereb Tamás Vereb Gábor 1210 8
7 Karolina Kocsis Dávid Rácz Ádám Laukó levente Matheisz Zoltán 910 9
ÖSSZESEN: 19890  

További képek a versenyről >>> 


 

Az egyesületi iroda munkanapokon keddtől péntekig 9:00-16:00 óra között egyesületi ügyekben tart nyitva.

PÉNZTÁR NYITVATARTÁSA:
/II. félév/
KEDD: 09:00-18:00
SZERDA: 09:00-16:00
PÉNTEK: 09:00-16:00
SZOMBAT: szünnap

 

2018. évi fogási naplók leadási határideje:
2019. február 28.


Az iroda 2019. január 02. és február 28. közötti időszakban munkanapokon nyitvatartási időben fogadja a naplót leadó horgásztársakat.

0700809
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Ebben a hónapban
Múlt héten
Múlt hónapban
Összesen
84
382
838
696009
9259
17848
700809
Saját IP: 54.196.38.114
2018-07-18 08:52

Jelenleg 70 vendég és 0 felhasználó van vonalban.