Szegedi Herman Ottó Horgászegyesület

Alapítva: 1934.

Tilalom - 2021. június 19.

Tájékoztatjuk a horgászokat, hogy 2021. június 19.-én 6:00 és 14:00 óra között a Holt-Maros III. szakaszán X. AMATŐR KUPA BURES TAMÁS EMLÉKVERSENY kerül megrendezésre.

Jelzett vízterületen és időszakban csak a verseny résztvevői horgászhatnak!

X. Amatőr Kupa - Bures Tamás Emlékverseny a Holt-Maroson

A verseny időpontja: 2021. június 19. (szombat)

A verseny helyszíne: Szegedi Holt- Maros III. szakasz (gyülekező a víztorony és Derkovits fasor közötti gyalogos hídnál)

A verseny feltételei: A versenyen a Herman Ottó Horgászegyesület tagjai indulhatnak az alábbi kategóriákban: amatőr felnőtt, ifjúsági és női, senior (55 év felett) kategóriában. Kategóriánként 10 fő nevezését tudjuk elfogadni.

Nevezési díj:

  • Felnőtt és senior kategória: 3000 Ft
  • Ifjúsági és női kategória: 2000 Ft

Verseny szabályok:

  • Csak 1 db. úszós készséggel lehet horgászni
  • Etetésre és csalizásra kizárólag élő csali használható (egy liter összmennyiségben), egyéb etetés tilos!
  • A kifogott halak mérlegelés után, a helyi szabályozás szerinti mennyiségben elvihetőek

Díjazás: Kategóriánként serleg, érme és egyéb ajándékok.

A versenyben programja:

  • Gyülekező-reggeli: 7:00
  • Sorsolás: 7:00 - 8:00
  • Verseny: 9:00 - 12:00
  • Mérlegelés: 12:00 - 13:00
  • Eredményhirdetés-ebéd: 13:30

Ebéd: Pizza, üdítőital ( Igény szerint a családtagoknak ebéd rendelhető: 1000 Ft/adag )

Nevezési határidő: 2021. június 17. csütörtök

Jelentkezni lehet: Szegedi Herman Ottó Horgászegyesület (Szeged, Szentháromság u.63., Tel: 62/ 441-196; E-mail cím: Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.)

XIII. Dr. Balog János Gyermeknapi Horgászverseny - eredmények

A 2021. május 30-án megrendezett XIII. Dr. Balog János Gyermeknapi Horgászversenyen a következő eredmények születtek.

Óvodás korcsoport

Rajtszám

Versenyző neve Korcsoport

Zsákmány (gr)

Helyezés

66 Papdi András O. 1190 I.
46 Gera Lilien O. 850 II.
5 Galambos Márton O. 740 III.
57 Neller Bence Milos O. 520 4.
19 Kiss Dénes O. 500 5.
26 Sándor Bence O. 450 6.
58 Neller Ádám Zoárd O. 440 7.
6 Tóth Gergő O. 420 8.
61 Bagi Levente O. 420 9.
59 Varga Dávid O. 390 10.
39 Szunyogh Dániel O. 350 11.
28 Aranyos Gergő O. 280 12.
35 Ács-Sánta Fanni O. 0 13.
60 Varga Szonja O. 0 14.

Alsós korcsoport

Rajtszám

Versenyző neve Korcsoport

Zsákmány (gr)

Helyezés

48 Csányi Bence A. 820 I.
45  Ifkovics Virág A.  700 II.
Kovács Angyalka A.  640 III.
Mára Lívia A.  630 4.
68  Pap Csongor A.  630 4.
77  Roskó Dávid A.  530 5.
44  Ifkovics Viola A.  540 6.
50  Bouras Mohamed A.  530 7.
69  Ballai Dániel A.  520 8.
72  Takács-Rózsa Zalán A.  520 8.
80  Horváth Liliána A.  510 9.
17  Rácz Kevin A.  500 10.
25  Fodor Zétény A.  490 11.
10  Mára Eszter A.  460 12.
31  Varga Zénó A.  450 13.
 2 Mihalik Kristóf A.  440 14.
67  Ballai Máté A.  440 14.
Galambos László A.  420 15.
32  Bartos Csongor A.  410 16.
64  Polonkai Dóra A.  410 16.
65  Molnár Zoé A.  390 17.
62   Kis Barnabás A.  380 18.
16  Körösi Leonardo Roland A.  370 19.
70  Csókási Dóra A.  370 19.
12 Kiss Kinga A. 360 20.
29 Aranyos Péter A. 360 20.
30 Varga Hunor A. 360 20.
36 Szakács Gergő A. 350 21.
39  Makadi Vilmos A.  350 21.
51  Bouras Abdurahmen A.  350 21.
52  Kőmíves Csenge A.  350 21.
73  Kerekes Zoltán A.  350 21.
78  Szabó-Czibolya Szintia A.  350 21.
Rácz Bonifác A.  310 22.
41  Pleskó Balázs József A.  310 22.
18  Kiss Milán A.  300 23.
20  Csabai Péter A.  290 24.
Mára Katalin A.  260 25.
23  Ágoston Simon A.  0 26.
24 Lele Botond Dániel A.  0 26.
27  Sándor Noémi A.  0 26.
76  Sümegi Boldizsár A.  0 26.

Felsős korcsoport

Rajtszám

Versenyző neve Korcsoport

Zsákmány (gr)

Helyezés

43 Ifkovics Viktor F. 1190 I.
47  Fejes Martin F.  850 II.
74  Nagy Dániel F.  620 III.
71  Csókási Balázs F.  590 4.
34  Katona Benedek F.  570 5.
75  Sümegi Botond F.  510 6.
Antal Tamás F.  490 7.
63  Kis Flóra F.  480 8.
15  Gyémánt Karina F.  430 9.
13  Papdi Jázmin F.  410 10.
11  Konrád Dániel F.  400 11.
14  Papdi Milán F.  370 12.
37  Szakács József F.  350 13.
79  Szabó-Czibolya Máté F.  350 13.
82  Huzián Lídia F.  320 14.
49  Bouras Fatima F.  300 15.
54  Kőmíves Kende F.  300 15.
55  Törőcsik Dóra F.  300 15.
56  Törőcsik Zsombor F.  300 15.
81 Huzián Zsigmond F. 300 15.
22 Ágoston Róza F. 290 16.
21 Kiss Krisztián F. 0 17.
33 Buknicz Boglárka F. 0 17.

Gratulálunk az eredményekhez!

Süllő telepítés - 2021. május 28.

2021. május 28-án az Egyesület 22000 db süllő ivadékot telepít a vízterületein.

Vízterület  Mennyiség
Süllő (db)
Fehérpart-Szilvás 8000
Gumis 1000
Sándorfalvi tó 1000
Keramit 1000
Medencés Kikötő 10000
Holt Maros 1000

A telepítéssel érintett vízterületeken általános telepítési horgászati tilalom nem kerül elrendelésre.

Tilalom - 2021. május 30.

Tájékoztatjuk a horgászokat, hogy 2021. május 30-án 6:00 - 13:00 óra között a Holt-Maros III. szakaszán XIII. Dr. Balog János emlékverseny GYERMEKNAPI HORGÁSZVERSENY kerül megrendezésre.

Jelzett vízterületen és időszakban csak a verseny résztvevői horgászhatnak!

Greguss

Az egyesületi irodában
I. félévben (január 03.-június 30.) között a
PÉNZTÁR NYITVATARTÁSA:

HÉTFŐ  9:00 - 12:00
KEDD 9:00 - 18:00
SZERDA  9:00 - 16:00
CSÜTÖRTÖK 9:00 - 16:00
PÉNTEK 9:00 - 18:00

2021. évi fogási naplók leadási határideje: 2022. február 28.

Az iroda 2022. január 03. és február 28. közötti időszakban munkanapokon nyitvatartási időben fogadja a naplót leadó horgásztársakat.

1171096
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Ebben a hónapban
Múlt héten
Múlt hónapban
Összesen
298
305
298
1168534
5429
10867
1171096
Saját IP: 3.238.180.255
2022-05-16 19:55

Jelenleg 34 vendég és 0 felhasználó van vonalban.